Zespół treningu EMS

W studio Unitems oferujemy treningi EMS prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów personalnych, którzy posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu treningów z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej oraz szeroką wiedzę z zakresu fitnessu i rehabilitacji. Do zespołu należą również fizjoterapeuci, którzy pomagają dostosować treningi do indywidualnych potrzeb i ograniczeń klientów, szczególnie w kontekście rehabilitacji. Każdy członek zespołu jest odpowiednio przeszkolony i posiada niezbędne certyfikaty, co gwarantuje wysoką jakość usług i bezpieczeństwo dla wszystkich klientów studia.

Gdzie jesteśmy?

ul. Krakowska 2A
32-600 Babice

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

06:00 – 22:00

SOBOTA – NIEDZIELA

08:00 – 18:00

Zapisz się już teraz!

Dołącz do naszych treningów EMS i odkryj rewolucyjny sposób na osiągnięcie swoich celów fitnessowych w krótszym czasie, z indywidualnym podejściem i profesjonalnym wsparciem, które zapewnią Ci nie tylko znakomite efekty, ale także motywację i radość z każdej sesji!

  Studio

  Trenerzy

  Trenerzy EMS to wyspecjalizowani profesjonaliści, którzy łączą zaawansowaną wiedzę z zakresu fizjologii, treningu personalnego oraz elektrostymulacji mięśniowej, by dostarczać indywidualnie dostosowane, efektywne i bezpieczne sesje treningowe, które przynoszą optymalne rezultaty dla różnych potrzeb i celów fitnessowych ich klientów.

  Trener EMS

  KATARZYNA GWOREK

  Trener EMS

  JOANNA KOMENDERA

  Trener EMS

  PATRYK RYSZKA

  Trener EMS

  AGNIESZKA BOKOTA

  ® Copyright 2023 Unitems
  Close
  UNITEMS - treningi personalne EMS

  Doświadcz szybkich rezultatów i zwiększonej wydajności z naszymi spersonalizowanymi programami treningu EMS.

  ul. Krakowska 2A
  32-600 Babice

  Godziny otwarcia

  PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

  06:00 – 22:00

  SOBOTA – NIEDZIELA

  08:00 – 18:00

  TELEFON

  Joanna 513 000 139
  Katarzyna 694 884 235

  Social media
  About