Image Alt

Trenerzy

Wyspecjalizowana kadra trenerów EMS

Nasi trenerzy EMS to wyjątkowo wykwalifikowani i doświadczeni profesjonaliści, których pasja i zaangażowanie w dziedzinie fitnessu i elektrostymulacji mięśniowej przekładają się na wysoką jakość prowadzonych treningów, zapewniając każdemu klientowi indywidualne podejście i efektywne osiąganie celów treningowych.

Jestem dyplomowana instruktorką Fitness, Kettlebells, Crossfit, Animal Flow lvl 1 oraz Trenerem EMS. Należę do elitarnej grupy Centrum Kettlebell TOP-TEAM Polska ☆☆☆ Ukończyłam studia magisterskie na AWF w Katowicach, posiadam bogate doświadczenie zawodowe, które nieustanie buduje poprzez systematyczne i konsekwentne uczestnictwo w wielu konwencjach, szkoleniach jak i warsztatach fitness. Dzięki pasji, determinacji i własnej ambicji stale doskonale swój warsztat techniczny oraz merytoryczny co przekłada się na pełne sale treningowe już od 14 lat. Tak od 14 lat prowadzę, szkole i rozwijam ludzi podczas zajęć grupowych oraz personalnych, a PROFESJONALIZM łącze z empatią. Kocham ludzi i wyminę energii z drugim człowiekiem dlatego treningi nie są tylko zadaniem do wykonania, ale wspólną podróżą przez świat sportu szeroko rozumianego, w którym na pierwszym miejscu jest CZŁOWIEK, TECHNIKA, JAKOŚĆ i UŚMIECH z zadowolenia dobrze wykonanej pracy. Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych dzieciaków.

Trener EMS

KATARZYNA GWOREK

Trener EMS

JOANNA KOMENDERA

Od 12 lat związana z salą treningową. Trener personalny, instruktor fitness, instruktor trampolin, instruktor Kettlebell-PSK, trener EMS. W 2019 roku zdobyła II miejsce w plebiscycie Gazety Krakowskiej „Trener Fitness Roku 2019”. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu dietetyka w sporcie. Osobiście przeszłam przez wszystkie etapy szkolenia sportowego, co jest dla mnie najbardziej oczywistą drogą do pracy jako trener personalny.

Witamy na pokładzie UnitEMS naszego nowego trenera - Patryka Ryszkę! Patryk to pasjonat fitnessu i zdrowego stylu życia. Jego droga w branży treningowej rozpoczęła się od ukończenia kursu trenera personalnego oraz specjalizacji w dziedzinie dietetyki. Jednak to nie koniec jego ambitnych osiągnięć. Patryk zdobył także tytuł Licencjata na kierunku Modern Business Management, co daje mu solidne podstawy zarówno w dziedzinie zarządzania, jak i marketingu. Obecnie kontynuuje swoją naukę na kierunku marketingu, co sprawia, że jest zawsze na bieżąco z trendami i nowościami w tej dziedzinie. Sport to nieodłączna część życia Patryka - od najmłodszych lat grał w piłkę nożną , co ukształtowało jego zdyscyplinowany charakter i pasję do rywalizacji. Teraz wykorzystuje to do tworzenia efektywnych planów treningowych i motywowania swoich podopiecznych do osiągania najlepszych wyników. Ale to nie koniec! Patryk prowadzi także aktywny kanał na TikToku, na którym dzieli się przepisami, wskazówkami z zakresu dietetyki i treningu, a także pokazuje kulisy swojego codziennego życia. Obecnie Patryk pracuje zarówno z klientami online, jak i prowadzi treningi face-to-face. Jego misją jest pomaganie ludziom czerpać radość i energię z zdrowego stylu życia. Jeśli macie pytania, potrzebujecie wsparcia w osiągnięciu swoich celów lub po prostu chcecie dowiedzieć się więcej, nie wahajcie się skontaktować z Patrykiem. Razem możecie osiągnąć wiele!

Trener EMS

PATRYK RYSZKA

Trener EMS

AGNIESZKA BOKOTA

Hej, mam na imie Aga. Jestem trenerką personalną, instrukotrką fitness i studentką fizjoterapii. Od ponad 10 lat nie wyobrażam sobie życia bez sportu. Moja historia zaczyna się nieco inaczej, ponieważ jako dziecko nienawidziłam nawet zajęć W-Fu. Aktywnością fizyczną oraz zdrowym trybem życia zaczęłam się interesować w czasach liceum i pozostało to nieodłączną częścią mojego życia aż do dnia dzisiejszego. Zakochałam się w całym procesie na maxa! Wiedząc jak ciężko jest zacząć przygodę z aktywnością fizyczną - jestem tu dla Ciebie. Pomogę postawić Ci pierwsze kroki w świecie fitnessu. Razem osiągniemy zamierzone cele.

Chcesz dołączyć do zespołu?

Jeśli jesteś pasjonatem fitnessu, zainteresowanym nowoczesnymi technologiami treningowymi i pragniesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym, innowacyjnym środowisku, dołącz do naszego zespołu! W naszym studio EMS będziesz miał okazję nie tylko dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale także ciągle się uczyć i rozwijać, pracując z najnowszymi technologiami i metodami treningowymi, aby wspierać naszych klientów w osiąganiu ich celów zdrowotnych i kondycyjnych.

  Close
  UNITEMS - treningi personalne EMS

  Doświadcz szybkich rezultatów i zwiększonej wydajności z naszymi spersonalizowanymi programami treningu EMS.

  ul. Krakowska 2A
  32-600 Babice

  Godziny otwarcia

  PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

  06:00 – 22:00

  SOBOTA – NIEDZIELA

  08:00 – 18:00

  TELEFON

  Joanna 513 000 139
  Katarzyna 694 884 235

  Social media
  About